Czy kwietniki drewniane to stylowe dodatki do wnętrz?

Czy kwietniki drewniane to stylowe dodatki do wnętrz?

Trendy w dekoratorstwie wskazują, że zainteresowanie surowym i minimalistycznym stylem skandynawskim nie maleje. Jednym z głównych materiałów, jaki wykorzystujemy w dekoracjach tego typu, jest drewno. Dlatego wciąż warto kupować stylowe dodatki do wnętrz, takie jak drewniane kwietniki, donice i lampy. Wiele wskazuje na to, że to moda, która nie przeminie.

Stojaki na kwiatki

Drewniane kwietniki to stylowe dodatki do Twojego wnętrza, które pozwalają ciekawie eksponować rośliny. Nasycenie zielonymi kwiatami z zimnych pomieszczeniach to coś, co wręcz samo się narzuca. Jeśli zdecydujesz się na wystrój w stylu skandynawskim, wybierzesz mało mebli o prostych konstrukcjach, przepełnionych metalem i szkłem, to w jaki inny sposób zechcesz ocieplić swój pokój? Z tego względu naturalna roślinność ustawiona na drewnianych stojakach sprawdzi się znakomicie. To też świetny sposób na atrakcyjny wystrój biura czy gabinetu. Miejsce, w którym pracujesz, będzie przyjemniejsze i żywsze.

Większe donice

Są takie miejsca, jak np. taras, czy spore pomieszczenie, w którym skromnie wyglądające kwietniki drewniane, choć stylowe, będą ginęły w przestrzeni. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na drewniane donice, które pomieszczą większe kwiaty i rośliny. Dobrze, aby materiał zakonserwowany był naturalnym olejem lub woskiem, co stanowi bardzo ekologiczne rozwiązanie i dobrze zabezpiecza drewno. Solidne donice stają się dzięki temu odporne na działanie czynników atmosferycznych, co przydaje się, jeśli zdecydujesz się umieścić je na tarasie lub balkonie.

Paki z wegańskiej skóry

Choć donice i drewniane kwietniki to stylowe dodatki do Twoich wnętrz, jest jeszcze jedna interesująca propozycja. Nie wyklucza ona wcale używania drewnianych stojaków. Chodzi o PAKi czyli worki z wegańskiej skóry, które stanowią niezwykłe urokliwe osłonki na doniczki. Jeśli zdecydujesz się na urozmaicenia wnętrza, a dodatkowo wyeksponujesz się na drewnianym kwietniku, uzyskasz bardzo przyjemny rezultat. Ponieważ PAKi dostępne są w wielu kolorach z pewnością dopasujesz je do swojego pomieszczenia oraz do stojaków, dostępnych w kolorach naturalnego drewna, czarnym i brązowym.

Pamiętaj, że drewno nie wyjdzie z mody praktycznie nigdy. Ten naturalny materiał, dobrze zakonserwowany, może Ci służyć przez lata. Trwałe i estetyczne dekoracje to właśnie te drewniane. Nie bój się ich w swoich wnętrzach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl