Promocje
Kosmetyczka kopertówka / etui S
Kosmetyczka kopertówka / etui S
34,00 zł 28,90 zł
szt.
Kosmetyczka kopertówka / etui M
Kosmetyczka kopertówka / etui M
44,00 zł 37,40 zł
szt.
Kosmetyczki kopertówki  / etui 3 szt. / zestaw
Kosmetyczki kopertówki / etui 3 szt. / zestaw
120,00 zł 108,00 zł
szt.
Kosmetyczka S
Kosmetyczka S
35,00 zł 29,75 zł
szt.
Kosmetyczka M
Kosmetyczka M
46,00 zł 39,10 zł
szt.
Kosmetyczki  3 szt. / zestaw
Kosmetyczki 3 szt. / zestaw
125,00 zł 112,50 zł
szt.
Organizer przybornik do łóżka ciemne srebro
Organizer przybornik do łóżka ciemne srebro
68,00 zł 57,80 zł
szt.
Organizer przybornik do łóżka platyna
Organizer przybornik do łóżka platyna
68,00 zł 57,80 zł
szt.

O firmie

                                                                                                                                             

 ~ Kwiatek Ewa

 

Wywiad  - dla  www.pakamera.pl 

 Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł na stworzenie marki jak w większości powstał z przypadku. Projektować i szyć nauczyła mnie mama, a moją mamę babcia - więc ten zawód mam we krwi :) ; już jako mała dziewczynka a później nastolatka z resztek tkanin tworzyłam ,,coś pięknego" dekoracje do domu lub odzież. Szkołę skończyłam również w tym kierunku - ale  w dobie pędu za karierą w korporacji, projektowałam i szyłam wyłącznie na zamówienie lub własne potrzeby - uważałam, że pracy hand made na większą skalę nikt doceniać nie będzie. Przełomowym momentem był fakt, kiedy  w znanej ,, sieciówce  z wyposażeniem wnętrz" zwróciłam uwagę na szczegóły wykonania produktów dekoracyjnych do domu - i zadałam sobie pytanie ... za co my Polacy tak właściwie płacimy dla zagranicznych producentów ? przecież mamy prawo do dobrej jakości polskich produktów - ale powstało w głowie również pytanie - czy będą osoby, które docenią polską manufakturę... 

Od kilku lat wspólnie z mężem tworzymy zespół gdzie to ja zajmuję się projektowaniem i szyciem a mój mąż jest głównym wykonawcą produktów z drewna - można powiedzieć, że się uzupełniamy chociaż pracownie mamy osobne :)

Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa firmy powstała z faktu - wspólnie z mężem jesteśmy autorami wszystkich produktów dostępnych na naszej stronie - a ,,Kwiatek" to nasze nazwisko.

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radością jest pozytywna informacja zwrotna - a najbardziej kiedy klient wraca i kupuje kolejne produkty - są tzw. stali klienci - to jest największą radością. W ostatnim okresie bardzo nas cieszy docenianie naszych produktów poza granicami kraju.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Zależy od pory roku - obecnie kiedy jest okres wiosenny najbardziej sprzedają się poduszki ogrodowe, donice dębowe i drewniane stojaki na kwiaty, ale produktami, które sprzedają się najlepiej przez cały rok to poduszki wykonane z wysokojakościowego grubego veluru w pastelowych kolorach.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Kocham naturalne materiały, bawełnę, drewno, ostatnio skupiam się z washable paper (PAKi ozdobne) - wprowadziliśmy również naszywkę z logo naszej marki, która jest wykonana ze skóry naturalnej.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
To jest właśnie najfajniejsze, że pomysł na nowy produkt wychodzi z moich potrzeb jak również z potrzeb klientów - to własnie klienci zadając pytania ukierunkowują mnie do zaprojektowania i wykonania czegoś nowego. 
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Jestem osobą  minimalistyczną, zwracam bardzo dużą uwagę na to, żeby w moim otoczeniu nie było przedmiotów niepotrzebnych ,,zagracających miejsce" dlatego każdy produkt, który tworzę ma spełniać jakieś zadanie a nie tylko wyglądać.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Idealny klient  to klient wymagający, który docenia serce, czas i dokładność wykonania danego produktu - nie boję się takich klientów, bo sama jestem osobą wymagającą. Klient musi wiedzieć za co płaci. W czym jest różnica i ją widzieć.
Czym zaskakują Cię klienci? Poświęceniem swojego czasu na to, żeby napisać pozytywny komentarz i go przesłać.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Lubię o siebie dbać - staram ubierać się klasycznie ,,z tym czymś" żeby się wyróżnić - delikatny makijaż i zawsze pomalowane paznokcie.
Dzień w pracy zaczynam od... Sprawdzenia poczty i dobrej kawy. Nie wyobrażam sobie pracy bez... muzyki. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl